קורס הכנה ללידה

תינוק יבוא לעולם וישנה אותו. וישנה אתכם. עולם חדש ייברא לנגד עיניכם ויותיר אתכם פעורי עיניים, משתאים, לא מאמינים למראן. אכן כי כן – התינוק הזה, הצח, הזך, הרך, הוא שלכם. מזל טוב.
קורס הכנה ללידה הוא מסדרון המרכך את דרככם על חדר הלידה, אל ה"חמ"ל" שלה. הוא מכין לא רק את האישה העתידה ללדת ולהיהפך –  לראשונה ( בהנחה שזו לידת הבכורה שלה) בחייה – לאם.  קורס הכנה ללידה עשוי לצייד את הזוג במידע חשוב מאין כמוהו אבל גם בעצות מועילות, בשיטות שיקלו על האישה ללדת, ירככו ויקהו את הקושי, את הכאב.

קורס הכנה ללידה יכול להיעשות גם – לבחירתכם – בביתכם. קורס  פרטי במתכונת זוגית, שבו הוא יותאם, במלואו, לצרכים ולרצונות שלכם.  קורס הכנה ללידה  שבו תוכלו לשאול כל שאלה ולהביע כל משאלה מבלי להתבייש מנוכחותם של זוגות אחרים במעמד שהוא, במהותו, אינטימי.

קורס הכנה ללידה יאפשר לכם  להתוודע אל מכלול ההיבטים של הלידה, להבין את מושגי היסוד שלה, להיערך לקראת הצירים הצפויים, ללמוד תנוחות העשויות להקל על הלידה, האם להסתייע ואם כן מתי במשככי כאבים  שונים, ללמוד כיצד להרפות,תרגל נשימות ודמיון מודרך לרגיעה ולשלווה  וכמו כן – להתוודע אל זכויות היולדת ובן הזוג שלה ועוד.

חשיבותו ותרומתו של קורס הכנה ללידה אינה רק בידע שבו הוא מעשיר את משתתפיו אלא גם בתחושת ה"ביחד" שחווים המשתתפים בו ( הנקיטה בלשון זכר אינה טעות, מאחר שגברים רבים מאוד משתתפים עם נשותיהם או עם בנות זוגם בקורס הכנה ללידה). היכולת להתחלק עם השותפים ולדעת ולחוש כי אכן – צרת רבים חצי נחמה…

אין ספק כי אף שאפשר ללדת גם ללא השתתפות בקורס הכנה ללידה – השתתפות בו עשויה להפוך את הלידה לתהליך פחות מאיים מאשר  אי השתתפות בו, ודאי כאשר  הלידה אמורה להיות הלידה הראשונה של האישה.

כל אחד ועל אחת מהמשתתפים בקורס הכנה עשוי להפיק ממנו  משהו ייחודי לו, שאולי שונה מהתועלת שמפיקים ממנו זולתו: יש מי שחשוב להם בעיקר הידע, לעומתם יש מי שחשובים להם בעיקר  הטיפים הקטנים, העצות של בעלת ניסיון.

תגים: ,

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: