קורס הכנה לקראת לידה

לידה לעולם תפתיע תרגש ואף תפעים אתכם. אפשר ובהחלט מומלץ להתכונן לקראתה – אם אפשר באמצעות קורס הכנה ללידה, מה טוב. לידה תמיד תהיה בבחינת אירוע מרגש,  מפתיע. ככל שתיטיבו להתכונן לקראתה (ב קורס הכנה ללידה יכינו אתכם באופן יסודי, על מכלול ההיבטים, הפיזיים, הרגשיים בפרט והנפשיים בכלל, לרבות השינויים הצפויים, הטבעיים) תגיעו אל רגע הלידה מוכנים,  רגועים.

תועלתו של קורס הכנה ללידה עשויה להיות רבה יותר ככל שמספר המשתתפים בה מועט יותר. יש שיעדיפו, אולי בגלל הרצון לשמור על צנעת הפרטיות, קורס זוגי, אבל גם קורס שבו  משתתפים זוגות בודדים עשוי להיות מסגרת נאותה ללימוד ולהתכוננות לקראת הלידה.

השתתפותו של בן זוג ב קורס הכנה ללידה יכולה לא רק לתרום לחיזוק הביטחון העצמי של בת זוגו אלא אף ליידע אותו בתפקיד המיוחד המיועד לו, תפקיד שאיש לא ייטיב למלא אותו כמוהו ולו רק מעצם היותו נפש קרובה של האישה העתידה ללדת.

קורס לידה חשוב ביותר עבור נשים המתכוננות לקראת הלידה הראשונה שלהן.  גם מי מהן שקוראת חומר עיוני על  הלידה והתהליכים הקשורים בה,  אין כמו קורס הכנה ללידה להעשיר אותה לא רק בידע אלא גם בהבנות ובתובנות חשובות על הלידה הצפויה.

אתם יכולים, כמובן, לקיים קורס הכנה ללידה גם בביתכם הפרטי. בקורס תערכו היכרות עם הלידה על היבטיה השונים, על הצפוי לכם בחדר היולדות ובמחלקה, על הציוד המומלץ לכם להביא לבית- החולים לקראת הלידה, על ההבדלים בין לידה טבעית לבין לידה שבה ניתנים לאישה משככי כאבים שונים, על שיטות הרפיה והירגעות באמצעות דמיון מודרך,  על הזכויות של היולדת, על תרגול נשימות, עיסויי הרגעה ועוד.

חשוב לדעת, כי גם הכנה יסודית ומקיפה במסגרת קורס הכנה ללידה לא יכולה, מעצם טבעה, להכין אתכם, הזוג המאושר, לכל מצב אפשרי העלול להתרחש בלידה, אף אם היא אינה כרוכה בסיבוכים. ככל שתתכוננו לקראת הלידה  יקל עליכם להתמודד עמה ולקדם את פני הילוד הרך בחיוך  של אושר.

תגים:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: